Acasă / Echipa

Echipa

Nume Funcție Adresa email
Acimov Zoran Director parc zoran@retezat.ro
Băltărețu Maria Contabil șef maria@retezat.ro
Dănău Claudia Biolog claudia@retezat.ro
Hebel Robert Responsabil pază, turism robi@retezat.ro
Drăgușin Corina Consilier juridic corina@retezat.ro
Ursu Adrian Responsabil comunități, investiții adi@retezat.ro
Ulita Razvan Specialist IT/GIS razvan@retezat.ro
Ivașcu Alin Ranger zmeu@retezat.ro
Lorențiu Nicolae Ranger nicu@retezat.ro
Danciu Bogdan Ranger sole@retezat.ro
Manulesc Cristian Ranger cristi@retezat.ro
Dăjulesc Ioan Ranger ionica@retezat.ro
Alb Marin Ranger marin@retezat.ro
Dăjulesc Alin Ranger alind@retezat.ro
Bogdan Neluțu Ranger nelutu@retezat.ro
Munteanu Costică Ranger costica@retezat.ro
Bogdan Lenuța Ranger nuta@retezat.ro